משלוחים לכל הארץ

מ 3 ימים עד  7 ימים

לחץ כאן

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו :
052-6545607


זרי פרחים – עיצוב מושלם לאירועים פרטיים ועסקיים

מה הבדל בין סוגים שונים של זרים לאירועים? אלו פרחים הם המתאימים ביותר לאירועים פרטיים ועסקיים? ומדוע חשוב לעצב את הזר באופן מקצועי?

ישנו מגוון רחב של סוגי פרחים שבהם ניתן להשתמש על מנת לעצב את חלל הפנים והחוץ במיקומים שונים, ואולמות אירועים במיוחד. אולם, מלבד הבדלים בין הפרחים עצמם, חשוב להביא בחשבון במקביל גם את ההבדלים באווירה בין אירועים פרטיים לבין אירועים עסקיים.

כשמדובר על אירועים פרטיים, הדגש הוא על שימוש בפרחים לטובת יצירת אווירה מסוימת, בעוד באירועים עסקיים ישנה בנוסף לכך גם משמעות שיווקית ומסחרית לשזירה שלהם בתוך זרים, על השולחנות או באגרטלים מיוחדים.

התאמת הפרחים לסוג האירוע

הדרך הטובה ביותר להתאים את הפרחים בכלל ואת הזר בפרט לסוג האירוע היא להתייעץ עם אנשי מקצוע. בראש ובראשונה, כדאי לרכז את רכישת הפרחים ואת דברי הנוי והאקססוריז תחת קורת גג אחת. כך מבטיחים שהזר יתאים לאגרטל וגם ששאר הקישוטים שישולבו באירוע יתכתבו עם התוצאה הסופית. שנית, יש חשיבות מסוימת למיקום של חנות הפרחים. אם למשל מתכננים אירוע בצפון, זרי פרחים יוקרתיים בחיפה הם אלו שיעשו את העבודה הטובה ביותר.

בחירת תזמון להזמנת הפרחים

פרחים טריים יכולים להשיג את הרושם הרצוי באירוע רק אם הם מגיעים מוקדם ומשולבים בעיצוב הכללי בצורה נכונה. מבחינת בעלי אירועים פרטיים ועסקיים, יש משמעות למשך הזמן שעובר מהרגע שבו מזמינים את הפרחים ועד שהם מגיעים לאולם. בהקשר הזה, ההמלצה היא לבדוק איפה נמצאים הזרים ומהן שעות הפתיחה. בהזמנת זרי פרחים יוקרתיים פתוח בשבת הוא לא רק מושג – אלא שיטת עבודה.

החשיבות של עיצוב מקצועי של הזרים

עוד טעות נפוצה היא לבחור זרים לאירועים רק לפי צבעי הפרחים או הטריות. בפועל, התוצאה הסופית מתבססת על האופן שבו שוזרים את הפרחים ועל העטיפה. הנקודה היא שיש דרכים שונות לשזור פרחים בתוך זר ולכל אחת מהן יתרונות אחרים: אם לוקחים בחשבון את אופי האירוע והטעם האישי של האורחים, מגבירים את הסיכוי ליהנות מזר מעוצב ויוקרתי.

מה הופך זרי פרחים ליוקרתיים?

היוקרה והאקסקלוסיביות של זרי פרחים נמדדת ברושם הראשוני שהם משאירים על מי שמסתכל עליהם. מבחינה פרקטית, היוקרה היא גם פונקציה של טריות הזר ושל האלמנטים שבהם משתמשים כדי לעצב אותו. שילוב בין כל השיקולים הללו אמור להנחות את מעצבי האולם ולשמש לקוחות פרטיים ועסקיים לצורך הפקת אירוע בלתי נשכח. 

כך יודעים ממי להזמין זרי פרחים

בשורה התחתונה, לפרחים יש תפקיד חשוב בכל הנוגע לעיצוב אירועים ולכן זר שנשזר בקפידה הוא דרך טובה לשדרג את החוויה. הדגש העיקרי הוא על הזמנת שירותי עיצוב אירועים עם פרחים ממקום מקצועי ועל בסיס יחס אישי. בסופו של דבר, אותו יחס אישי הוא זה שמאפשר להפיק מהפרחים את מלוא הפוטנציאל ולשלב אותם באירועים פרטיים ועסקיים כאחד.

ביכולתך להזמין זרי פרחים אונליין ממש כעת, או להתייעץ עמנו בטלפון שמספרו 052-6545607.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. Inas Floral
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. זרי פרחים
זר יוקרתי

זר יוקרתי

מק"ט: AB1608
נותרו עוד 10
מחיר: 250
טואול - בניית אתרים