משלוחים לכל הארץ

מ 3 ימים עד  7 ימים

לחץ כאן

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו :
052-6545607


זר אבל משלוחים בחיפה: INASFLORAL לצדך גם ברגעים הקשים

איך לציין את לכתו של אדם יקר? כדאי לשלוח זר אבל או גלגל אבל? לאן לשלוח זר אבל? איך לדעת היכן להתחיל? יש הרבה שאלות בשעות קשות כאלה ואנחנו ננסה להקל עליך את התהליך ככל האפשר וכמובן נוכל להציע לך מספר אפשרויות הנצחה שיכבדו את המעמד הלא פשוט.

אצלנו באינספלורל, אנחנו תמיד נשתמש בפרחים הכי טריים, נציע ייעוץ צמוד ונעמוד בזמנים, יש לך על מי לסמוך.

מה האפשרויות במצב כזה שצריך להזמין זר אבל משלוחים בחיפה?

 ניתן להזמין זר הנחה אותו מניחים בבית העלמין או בכל מקום בו מתייחדים עם זכרו של אדם אהוב, לפי סוג הפרחים המועדף שלך או לקבל המלצה מאיתנו לזר מוכן ומתאים. אנחנו מספקים כמובן שירותי משלוח באזור חיפה והקריות.

2.       ניתן להזמין גלגלי אבל, שורה אחת עד שלוש או יותר לפי הצורך ולהוסיף הקדשה על סרט שחור שיישלח לבית האבלים או לבית העלמין על פי בקשה.

3.      אם יש לך בקשה מיוחדת, אל תהססו להתייעץ ואנחנו נשמח לענות לכל בקשה ולעשות את המירב למצוא פתרון.

הודות לשנים של ניסיון, אנחנו מנוסים בטיפול במצבים רגישים ונדע איך להציע זר יפה, מכבד, שמתאים לאירוע - ובמקביל, לעמוד בלוח הזמנים הדרוש או אם יש צורך, להיות בקשר עם המשפחה או מארגנים של אירוע זכרון או הנצחה.

המקור של שליחת זר פרחים במקרים של אובדן הולך שנים רבות אחורה ועד היום, למרות שפרחים נשלחים בדרך כלל במאורעות משמחים או מרגשים יש להם מקום של כבוד בטקסי לוויה, הוקרה והנצחה ומקובל מאוד לשלוח פרחים במצבים כאלה. ברחבי העולם, פרחים הם מחווה פופולרית שתפקידה להעניק חיבוק, נחמה וכבוד אחרון לאלו שכבר לא עמנו.

כששולחים פרחים במדינות שונות, צבעים שונים מסמלים דברים אחרים וגם אצלנו בעדות שונות יש הבדלים בין סוגי פרחים מקובלים או מועדפים אבל מבחינת גוונים, הצבע הלבן והטהור שולט בדרך כלל.

זר אבל משלוחים בחיפה: טיפול מקצועי ומהיר עבורך

אנחנו מציעים את כל סוגי המשלוחים, לפי היעד והצורך שלך: לאנשים פרטיים, לטקסים, בתי עלמין, כנסיות ועוד

אם יש צורך באספקה של סידורי פרחים לאירועי הנצחה, יש ביכולתנו יכולת לעצב, לתכנן ולספק כל סוג וכמות שתצטרך. נוכל כמובן להמליץ על אפשרויות נפוצות וסוגי פרחים מקובלים יותר ופחות כולל גוונים, סוגי סידורים וכו'.

קצוענות אצלנו היא שם המשחק, להשתמש תמיד בידע ובניסיון שלנו לספק לך מוצר מוביל ואיכותי עם המון אהבה וחום מאחוריו.

אנחנו באינספלורל, מחבקים אותך ברגעים קשים שכאלה ואנחנו עומדים לרשותך, להתייעץ איתנו טלפונית ולקבל מענה מלא עם פרטים ומחירון עבור זר אבל משלוחים בחיפה - ואפילו ניתן לפנות אלינו ישירות דרך הוואטסאפ.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. Inas Floral
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. זר אבל משלוחים בחיפה
טואול - בניית אתרים