משלוחים לכל הארץ

מ 3 ימים עד  7 ימים

לחץ כאן

לפרטים והזמנות חייגו עכשיו :
052-6545607


קופסאות פרחים מעוצבים

מה מיוחד בעיצוב פרחים בתוך קופסא? כיצד קופסאות פרחים חוסכות מקום? מה אפשר לעשות עם פרחים שבקופסה שקופה?

זרי פרחים יכולים להתאים למגוון אירועים ונהוג לשמור עליהם בתוך אגרטל. עם זאת, הטרנד הנוכחי בעיצוב זרי פרחים מעביר את הדגש לקופסאות. כיום ברור שלקופסאות פרחים יש יתרונות משמעותיים ושבעזרתם אפשר גם לעצב בקלות את חלל הפנים של הדירה, המשרד או אולמות אירועים. כמו כן, פרחים שבקופסה שקופה נוטים למשוך יותר תשומת לב ולכן מקבלים עדיפות אצל קהל היעד.

עיצוב פרחים מתחיל ביחס אישי

אצל INASFLORAL מתחייבים להיות זמינים עבורך לכל דרישה ובקשה. כך אנו מסוגלים לתת לך יחס אישי מהרגע הראשון ולעזור לך לבחור קופסאות פרחים מעוצבים כמו שתמיד רצית. נוסף על כך, אנו מרכזים עבורך חפצי נוי, פרחי משי, מפות ואקססוריז לבית כדי להבטיח מראה הרמוני שבו כל האלמנטים מתכתבים זה עם זה.

היתרונות של קופסאות פרחים מעוצבים

השימוש בקופסה במקום באגרטל חוסך במקום. בבתים פרטיים ודירות קטנות יש לזה משמעות גדולה, בעיקר אם רוצים להרחיק את האגרטל מידיהם של ילדים ופעוטות. למעשה, עצם השימוש בקופסה הופך את זר הפרחים ליציב יותר ולכן גם לבטיחותי. אלו יתרונות שאין באגרטלים רגילים של פרחים, אך הם מהווים חלק בלתי נפרד מהמאפיינים של קופסאות ושל פרחים שבקופסה שקופה

פרחים שמאוחסנים בתוך קופסה מתאימים לעיצוב חלל הפנים ויכולים גם להשתלב בעיצוב אירועים. קופסא שקופה עוזרת לראות את הפרחים מרחוק, מתווה את העיקרון המנחה של העיצוב ומבליטה גוונים וצבעים מסוימים על פני אחרים. בניגוד לקופסה רגילה שמושכת בעצמה תשומת לב ולפעמים מתנגשת בגווני הפרחים, הקופסה השקופה משלבת בין יתרונות פונקציונאליים ודקורטיביים.

הענקת קופסה במתנה

מובן שאפשר גם לנצל את היתרונות של קופסאות פרחים ולהעניק אותן במתנה. בין היתר, זו מתנה רומנטית שמתאימה לימי נישואין וימי אהבה, מתנה שיכולה להביע הערכה כלפי קולגות ומתנה מושלמת ליולדת או להורים טריים. אם רוצים, אפשר לשלב את המתנה עם כרטיס ברכה ולהעביר מסר אישי מרגש מכל הלב.

שזירת הפרחים בתוך הקופסה

המבנה המיוחד של הקופסא מחייב מיומנות בשזירה. בעוד שזירה רגילה מתבצעת באגרטל סטנדרטי, עם קופסה מרובעת ושקופה יש צורך בתהליך מעט שונה של שזירה. כאן גם נכנס לתמונה הניסיון של אנשי מקצוע והיכולת שלהם להתאים עבור הקופסה את הפרחים המושלמים. אם בסופו של דבר הפרחים מתאימים לגודל ולמבנה של הקופסה, התוצאה תהיה מרשימה ובלתי נשכחת.

יש לנו קופסה בשביל הפרחים שלך!

נציגי INASFLORAL יכולים להראות לך מקרוב סוגים שונים של פרחים שבקופסה שקופה ולעזור לך ליהנות מהיתרונות שלהם. כעת רק נותר להשאיר פרטים באתר ולהזמין קופסאות פרחים מעוצבים ברמה שלא הכרת ובהתחייבות ליחס אישי ומפנק. 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. Inas Floral
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. קופסאות פרחים מעוצבים
קופסת פרחים ענקית צבע שחור

קופסת פרחים ענקית צבע שחור

מק"ט: 103236
נותרו עוד 4
מחיר: 600
קופסה ענקית עם לב אדון וזהב

קופסה ענקית עם לב אדון וזהב

מק"ט: 102079
נותרו עוד 2
מחיר: 490
קופסה יוקרתית בורדו עם מגירה ונר VOLUSPA

קופסה יוקרתית בורדו עם מגירה ונר VOLUSPA

מק"ט: 13259
נותרו עוד 2
מחיר: 450
טואול - בניית אתרים